Pieniądze bez tabu – Spotkanie Mężczyzn z Krzysztofem Jędrzejewskim

kj

Pieniądze bez tabu – Spotkanie Mężczyzn z Krzysztofem Jędrzejewskim

Krzysztof Jędrzejewski, 36. w rankingu najbogatszych Polaków (według Forbes’a) przyjechał na Spotkanie Mężczyzn, aby podzielić się historią swojego życia i zainspirować kilkudziesięciu mężczyzn z Ursynowa w temacie finansów, zarządzania i gospodarowania pieniędzmi. Spotkanie odbyło się 13 kwietnia br. w kościele dolnym św. Tomasza Apostoła na Ursynowie.

– Gromadzenie skarbów na ziemi nie ma większego sensu, jeśli za tym nie idzie gromadzenie skarbów w niebie. Trzeba zrozumieć, że tu, na ziemi, jesteśmy czasowymi zarządcami. Ważne jest jak układasz priorytety w swoim życiu, na jakim miejscu jest wiara, rodzina, miłość, przyjaźń, pieniądze i czy masz balans pomiędzy tymi obszarami – dzielił się z uczestnikami spotkania Krzysztof Jędrzejewski, główny akcjonariusz i Przewodniczący Rady Nadzorczej Kopex S.A.

Podczas spotkania zachęcał mężczyzn do przemyślenia, co jest ważne w ich życiu.  – Bądź odpowiedzialny za swoją rodzinę, działaj z zachowaniem zasad, bądź odpowiedzialny, buduj relacje z innymi, mądrze wspieraj potrzebujących – mówił.

Jędrzejewski w swoich spółkach zatrudnia ponad 6,5 tys. ludzi. Inwestuje i przeznacza pieniądze na konkretne cele. Wspiera ogólnopolskie i lokalne inicjatywy służące promocji chrześcijańskich postaw, edukacji i wzmacnianiu moralnych standardów.
– Pieniądze nie mogą być bogiem, są jedynie narzędziem – przekonywał.  Biznesmen wychodzi z założenia, że „osobisty sukces stanowi zobowiązanie wobec innych”, dlatego tak często spotyka się z młodymi przedsiębiorcami, aby inspirować ich i wskazywać na dobre zasady biznesu. Sam stosuje zasady chrześcijańskie na co dzień. Jak stwierdza, to pozwala mu zachować przejrzystość wśród innych.

– Męskie grono, dobry catering i szczere rozmowy o pieniądzach, które są u nas tematem tabu, były bardzo ważne dla wszystkich uczestników. – mówili uczestnicy.

To już trzecie Spotkanie Mężczyzn organizowane przez członków Wspólnoty „Chefsiba” i Stowarzyszenia „Odpowiedzialni”.
Kolejne spotkanie mężczyźni planują zrobić przy grillu.
Więcej: www.odpowiedzialni.com

SPOTKANIE MĘŻCZYZN