Kursy małżeńskie

8 WYJĄTKOWYCH RANDEK DLA MAŁŻEŃSTW…

Jesteście parą, narzeczeństwem, małżeństwem od kilku miesięcy, a może od kilku, kilkunastu lat? Na każdym etapie BYCIA razem potrzebujcie wzmocnienia  tej relacji, żeby szczęśliwie budować swoją przyszłość jako para i jako rodzina

Randkowanie

Jeśli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, to zapraszamy na kurs małżeński. To praktyczne spotkania budowania siły swojego małżeństwa i dające narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów. Przydadzą się każdej parze, bez względu na staż…
Kurs jest czasem dla par, służący pogłębieniu ich relacji przy możliwym zachowaniu prywatności. Staramy się stworzyć atmosferę randki. W tle romantyczna muzyka, a na stole słodki poczęstunek sprzyjają głębokim rozmowom.
Ciekawe tematy wykładowe, warsztaty pracy we dwoje, dużo rozmów, dzielenia się doświadczeniem…

Kursy Małżeńskie prowadzone są przez małżeństwa ze Wspólnoty „Chefsiba”
I edycja    wrzesień – grudzień 2014r. – 12 par
II edycja   luty – maj 2015 -12 par
III edycja –  październik- grudzień 2015 – 11 par
IV edycja – TRWA!!! luty-kwiecień 2016 – 10 par

Zapisy: kursM@chefsiba.pl

PROGRAM KURSU MAŁŻEŃSKIEGO

Przed nami cykl 8 spotkań w każdą kolejną niedzielę:
1. (28.02) Budowanie Mocnych Fundamentów
2. (06.03) Sztuka Komunikacji
3. (13.03 Rozwiązywanie Konfliktów
4. (20.03) Moc Przebaczenia
5. (3.04) Wpływ Rodziny- przeszłość i teraźniejszość
6. (10.04) Dobry Seks
7. (17.04) Miłość w Działaniu
8. (24.04)  Podsumowanie i Niespodzianka!

Aby zarejestrować się, prosimy o wypełnienie ankiety:
https://panel.mprofi.pl/survey/AA/

Informacja o Alpha Polska 

iza i piotr_herman

KIM SĄ KOORDYNATORZY KURSU?

„Jesteśmy małżeństwem od 18 lat. Mamy 5 dzieci, w tym 4 dziewczynki w wieku nastoletnim. Od pierwszych dni naszego chodzenia ze sobą, później narzeczeństwa i teraz małżeństwa stawialiśmy na osobistą relację z Bogiem. Szukamy Jego woli dla naszego małżeństwa i naszej rodziny, pragniemy służyć Mu i ludziom, których stawia na naszej drodze. Rodzina jest tutaj naszym pierwszym i najważniejszym obszarem zaangażowania, stąd tak entuzjastycznie zareagowaliśmy na informację o Kursie Małżeńskim!

Polecamy go każdej parze- ta inwestycja Waszego czasu z pewnością będzie bardzo pożyteczna i budująca dla całej Wasze rodziny. Codziennie nasze relacje są poddawane próbom- wszechogarniający konsumpcjonizm, wir pracy i zadań domowych. Jak w takich warunkach budować małżeństwo? Czy ono w ogóle jest dla nas? Jakie jest jego znaczenie? Jak nad nim efektywnie pracować? Na te pytania sami znajdziecie odpowiedzi rozmawiając z małżonkiem, słuchając krótkich wykładów czy praktycznych świadectw innych małżeństw. Zapraszamy!”
Iza i Piotr Herman

ZAPISY: KURSM@CHEFSIBA.PL