Dni Skupienia w Kampinosie

141206_Kampinos (12)

Dni Skupienia w Kampinosie

W Kampinoskiej Puszczy, w „Słonecznej Dolinie” uczyliśmy się słuchać Głosu Bożego… podczas weekendu „Dni Skupienia”. Wspólne uwielbienie, nauczania, warsztaty i zajęcia integracyjne bardzo nas umocniły w wierze.

Dziękujemy Krzysztofowi Demczukowi ze Wspólnoty Metanoia, który przyjechał specjalnie do nas z ważnym przesłaniem słuchania Głosu Boga.


Dziękujemy Krzysztof, że podzieliłeś się z nami swoim świadectwem otwartości serca i służenia innym. Uwrażliwiłeś nas na to jak żyć w zależności od Braci, poddawać swoje rozeznanie innym, jak szanować Bożą hierarchię... Dni skupienia były potrzebnym czasem wycieszenia przed zbliżającymi się świętami. - Jacek Weigl, lider Wspólnoty ``Chefsiba``

„Dziękuję Bogu za ten pobyt, bo nareszcie do mnie dotarło, że Bóg mówi do ludzi na różne sposoby, a ja – jeśli jestem Jego uczniem, mam nie tylko usłyszeć, ale przede wszystkim przyjąć to słowo…”

„Dziękuję Bogu za czas tych rekolekcji. Przyjechałam tutaj, żeby być z Panem i Jego ludem w modlitwie i uwielbieniu. Na sercu miałam jedną bardzo ważną dla mnie sprawę, która dotyczy osoby do powołania małżeńskiego. Od dłuższego czasu borykam się z tym problemem i teraz postanowiłam tę sprawę oddać Panu. Ku mojemu zaskoczeniu Bóg odwrócił całą sprawę do góry nogami. W każdym nauczaniu mocno brzmiały słowa: Uporządkuj swoje życie, wprowadź Boży porządek.(…) Wyjeżdżam z mocnym postanowieniem przemiany swojego myślenia, powrotu do Słowa i gorącego życia w Panu. Bóg sam wystarczy!”

„Wyjazd wspólnotowy był wspaniałym czasem. Wiem, że Głos Boży jest bardzo ważny, bo to Głos do mnie, do mojego życia, moich marzeń i pragnień. Bardzo ciekawe nauczania. Taki weekend to również wzmocnienie naszych relacji”

„Głos Boży to nie płyta CD na zamówienie. Bóg mówi nam kiedy chce i jak chce; i nie będzie mówił, jeśli nie będę słuchał”

„Przed wyjazdem prosiłem Boga już kilkakrotnie o wskazanie mi drogi; czy postępuję słusznie nie podejmując kompromisów ws. pracy (…) Dostałem potwierdzenie, że robię właściwie pilnując się Pana. Dziękuję Bogu i Wspólnocie”