Już randkują! Wystartował kurs małżeński 2015

banner_kurs_malzenski (2)

Już randkują! Wystartował kurs małżeński 2015

Rusza druga edycja kursu dla małżeństw, na którą zapraszamy wszystkie pary, pragnące wzmocnić swoje relacje i dowiedzieć się o sobie więcej…

Jeśli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, to zapraszamy na kurs małżeński. To praktyczne spotkania budowania siły swojego małżeństwa i dające narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów. Przydadzą się każdej parze, bez względu na staż…

Kurs jest czasem dla par, służący pogłębieniu ich relacji przy możliwym zachowaniu prywatności. Staramy się stworzyć atmosferę randki. W tle romantyczna muzyka, a na stole słodki poczęstunek sprzyjają głębokim rozmowom.

Ciekawe tematy wykładowe, warsztaty pracy we dwoje, dużo rozmów, dzielenia się doświadczeniem…

ORGANIZACJA

PROGRAM KURSU:

1.  01.02.2015 – Wprowadzenie. Mocne fundamenty
2.  08.02.2015 – Komunikacja codzienna i kryzysowa
3.  15.02.2015 – Rozwiązywanie konfliktów
4.  22.02.2015 – Moc przebaczania
5.  01.03.2015 – Rodzice i teściowie
6.  15.03.2015 –  Dobry seks
7.  29.03.2015 – Języki miłości
8.  12.04.2015  – Podsumowanie

RANDKI ODBYWAJĄ SIĘ:

Romantic-Love-Heart-Craft-Handmade-Gift-Made-of-Isolated-Hearts-on-Valentines-Day w niedziele o godzinie 18:00

Romantic-Love-Heart-Craft-Handmade-Gift-Made-of-Isolated-Hearts-on-Valentines-Day w Domu Parafialnym „Betania” (w sali koncertowej na 1 piętrze) przy kościele św. Tomasza Apostola przy ul. Dereniowej 12

WYKŁADOWCY

Wykładowcami są małżeństwa ze Wspólnoty „Chefsiba” oraz członkowie ursynowskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Odpowiedzialni”.

OPŁATY

Informacja o opłacie za kurs od pary (koszty materiałów dla uczestników, poczęstunek i wystrój) u Koordynatorów. Prowadzący nie otrzymują wynagrodzenia.

Przewidujemy opiekę nad dziećmi, o ile będzie zgłoszona taka potrzeba na początku kursu

KURS MAŁŻEŃSKI

KOORDYNATORZY:

Iza i Piotr Hermanowie
Kontakt: kursmalzenski@odpowiedzialni.com

iza i piotr_herman

„Jesteśmy małżeństwem od 18 lat. Mamy 5 dzieci, w tym 4 dziewczynki w wieku nastoletnim. Od pierwszych dni naszego chodzenia ze sobą, później narzeczeństwa i teraz małżeństwa – dbamy o wzajemną relację z Bogiem. Szukamy Jego woli dla naszego małżeństwa i naszej rodziny, pragniemy służyć Mu i ludziom, których stawia na naszej drodze. Rodzina jest tutaj naszym pierwszym i najważniejszym obszarem zaangażowania, stąd tak entuzjastycznie zareagowaliśmy na informację o Kursie Małżeńskim!

Polecamy go każdej parze- ta inwestycja Waszego czasu z pewnością będzie bardzo pożyteczna i budująca dla całej Wasze rodziny. Codziennie nasze relacje są poddawane próbom- wszechogarniający konsumpcjonizm, wir pracy i zadań domowych. Jak w takich warunkach budować małżeństwo? Czy ono w ogóle jest dla nas? Jakie jest jego znaczenie? Jak nad nim efektywnie pracować? Na te pytania sami znajdziecie odpowiedzi rozmawiając z małżonkiem, słuchając krótkich wykładów czy praktycznych świadectw innych małżeństw. Zapraszamy”

WSPOMNIENIE POPRZEDNICH EDYCJI

Pierwsza edycja kursu małżeńskiego odbyła się w październiku-grudniu 2014.
Jej koordynatorami byli Marta i Marek Miłuńscy.

„Dziękujemy za możliwość spędzenia czasu we dwójkę na tych warsztatach, porozmawiania na podane tematy i wykonywania ćwiczeń, które uzmysłowiły nam nad czym jeszcze trzeba popracować w naszym małżeństwie. Zauważyliśmy, że właściwa komunikacja nie jest czymś oczywistym w relacji ze współmałżonkiem i że wymaga świadomej aktywności”

„Dziękuję organizatorom za atmosferę podczas warsztatów, w której mogłem zrozumieć swoje złe przyzwyczajenia m.in. pochopne wyciąganie wniosków i szybkie doradzanie swojej żonie. Zrozumiałem, co dla mojej żony jest ważne w rozmowie”
„Kurs pozwolił nam zatrzymać się i porozmawiać o tematach, które na co dzień nam umykają. Zrozumieliśmy jak bardzo potrzebujemy poświęcać czas na budowanie naszej relacji”
kurs_malzenski

Zapraszamy do odwiedzenia strony ALPHA POLSKA.