„Gwiazdka dla każdego dziecka”

aniolek

„Gwiazdka dla każdego dziecka”

Wspólnota „Chefsiba”  wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych „Odpowiedzialni” już po raz szósty z rzędu organizuje akcję gwiazdkową dla dzieci z ursynowskich rodzin potrzebujących.

Celem „Gwiazdki dla każdego dziecka” jest wspólne świętowanie Urodzin Jezusa: w atmosferze wspólnego kolędowania – z całymi rodzinami i gośćmi. 20 grudnia 2014 r. obejrzymy przedstawienie w jednej z ursynowskich szkół, przygotowane przez naszych Wolontariuszy. Potem Mikołajowie z Aniołami rozdają dzieciom paczki z atrakcyjnymi i praktycznymi prezentami.

W ciągu poprzednich lat rozdaliśmy łączni ok. 970 paczek. Każda o wartości około 100 PLN! Udaje się to dzięki naszym Dobroczyńcom, z darowizn przekazanych na konto Stowarzyszenia „Odpowiedzialni” oraz ze zbiórki pieniędzy na kiermaszach świątecznych m.in. w Chrześcijańskim Przedszkolu „Daniel” i Wspólnocie „Chefsiba”. Prace sprzedawane na kiermaszach wykonują wolontaryjnie uczniowie. Pod tym linkiem można zobaczyć jak wyglądała zeszłoroczna „Gwiazdka…” Plakat_Gwiazdka_Chefsiba_Odpowiedzialni

Z wielką radością powitamy Państwa w gronie Dobroczyńców wspierających tegoroczną akcję.

Darowizny przyjmujemy na konto nr 62 1240 6218 1111 0010 4773 4730- z dopiskiem GWIAZDKA DLA KAŻDEGO DZIECKA.

Masz pomysł, jak nam pomóc?

Zgłoś się do nas: Koordynator „Gwiazdki dla każdego dziecka”

Karolina Jankowska
Koordynator „Gwiazdki dla każdego dziecka”
tel.  668-316-415
e-mail: jankowskakarolina1@gmail.com